top of page
zedniciuvodkafinal.jpg

Zednické práce a rekonstrukce Kutná Hora

Největší síť zedníků v ČR

Online cenová kalkulace

Nejlepší cena ve městě

logo-czechcrunch.png
Forbes.png
Logo refresher.png
Euro_edited.png
Stabilní mezinárodní firma

Úspěšná evropská společnost

rekonstrukce koupelny

4000+ dokončených zakázek

Recenze malíři pokojů

Doporučují spokojení zákazníci

Ověření malíři

Vámi ověření zedníci

S ČÍM MŮŽEME POMOCT?

Drobné zednické práce

Kompletní rekonstrukce

civil-engineering_edited.png

Rekonstrukce koupelen

6411702.png

Omítání a výmalba

11560311.png

Podlahy

plastering_edited.png

Obklady a dlažby

1.

ZADEJTE OBJEDNÁVKU

Objednávku zadejte do online formuláře, který Vám zobrazí odhad ceny. Následně budete telefonicky kontaktováni pro upřesnění detailů vašeho požadavku. Na telefonu zodpovíme veškeré dotazy a domluvíme se na osobní prohlídce prostor. Po prohlídce Vám zašleme kompletní cenovou nabídku.

2.

ADAM ZAJISTÍ

Po potvrzení objednávky z Vaší strany vystavíme platební doklad a proběhne platba první zálohy. Ve Vámi stanovený termín příjde zedník, který začne vykonávat zednické práce či rekonstrukci. Díky velké síti zedníků dokážeme služby zajistit ve vámi zvoleném termínu.

3.

PŘEVEZMĚTE A HODNOŤTE

Při převzetí zrekonstruovaného interiéru už jen podepíšete předávací protokol, abychom věděli, že vše proběhlo podle vašich představ, uhradíte zbytek předem odsouhlasené částky na náš bankovní účet a ohodnotíte práci zedníka.

JAK TO FUNGUJE

HOTOVÉ RENOVACE

Spolupracujeme se stovkami šikovných zedníků po celé České republice

Zakázky přes společnost Adam jsou bezpečné, jelikož naši malíři jsou prověření.

BEZPEČNOST

Bezpečnost je prioritou. Zedníci jsou prověření a ohodnoceni desítkami zákazníků. Platíte jen za to, co opravdu dostanete. V případě jakéhokoliv problému, Vám poskytneme plnou podporu a urychlíme celý proces.

PROČ S ADAMEM

rekonstrukce koupelny

ČAS

 Neztrácejte zbytečný čas s výběrem a rozhodováním se mezi zedníky, nekonečnými prohlídkami a dohadováním se o ceně. Kontaktujte nás, Adam to udělá za Vás.

PODPORA

Každou zakázku má na starost jeden z našich manažerů, který Vás provede celou objednávkou a je Vám k dispozici až do převzetí krásně zrekonstruovaných prostor.

Zednické služby v Kutné Hoře

86dce4dd7017116aa3aed4a902c84b15.jpg

Drobné zednické práce v Kutné Hoře

Přizdívky a stavby příček

Ať už se jedná o stavbu nových konstrukcí, renovaci stávajících zdí nebo změnu dispozic, naši zedníci jsou odhodláni poskytovat výjimečné řemeslné zpracování v každém projektu, který v Kutné Hoře realizujeme. Přivedeme vaše stavební a zednické projekty k životu a zajistíme, aby obstály ve zkoušce času.

Omítání stěn a stropů

Pokud máte problémy s omítkou na stěnách, naši odborní řemeslníci jsou pro vás perfektním řešením! Umíme dovedně nanášet omítku na stěny a stropy a vytvářet bezchybně hladké povrchy, které slouží jako plátno pro vaše sny o interiérovém designu. Ať už chcete opravit stávající povrchy, dosáhnout moderního a elegantního povrchu nebo vytvořit jedinečné dekorativní prvky, dodáváme výjimečnou kvalitu.

Montáž dveří

Naše služba montáže a demontáže dveří je vaší bránou ke zlepšení funkčnosti, bezpečnosti a vzhledu vašich obytných nebo pracovních prostor. Ať už jsou vaše dveře křivé, potřebujete nové nebo chcete staré demontovat, naši kvalifikovaní zedníci bez problémů odstraní staré dveře a odborně namontují nové.

Kompletní rekonstrukce v Kutné Hoře

Renovace i demolice zdí

Pokud chcete v Kutné Hoře zbourat starou zeď nebo přidat novou, není žádný problém! Zažijte strukturální transformaci s našemi službami demolice a rekonstrukce zdí, kde naši zedníci kombinují přesné inženýrství, aby přetvořili a nově definovali uspořádání prostoru podle vašich představ.

Elektroinstalace

Naši odborníci se postarají o bezproblémové fungování vašeho domova díky našim elektroinstalačním službám. Pomůžeme Vám se vším od zapojení zásuvky, až po kompletní výměnu elektrických rozvodů.

Instalace vody a odpadů

Naši odborníci pokrývají vše od instalatérských prací až po sanitární práce a zajišťují funkčnost a estetiku ve vaší kuchyni a koupelně.

7b33f4c99869ea027640312e64e88864.jpg
00d0085397989419963e5dfe4cc23ee0.jpg

Rekonstrukce koupelen v Kutné Hoře

Instalace nového vybavení 

Rádi vám pomůžeme s instalací sanity a dalšch kusů vybavení v Kutné Hoře. Nabízíme také možnost dodání materiálu, jakožto součást objednávky. Pokud si s výběrem nevíte rady, rádi vám pomůžeme.

Dlaždice  

Pozvedněte eleganci své koupelny pomocí našich odborných obkladů na stěny nebo podlahy, které zajistí krásný a voděodolný povrch, který dodá vašim prostrám charakter a sofistikovanost.

Omítání a výmalba v Kutné Hoře

Omítání 

Nabízíme odstranění staré omítky a její opravu v Kutné Hoře, a to i od nuly! Umíme zhotovit všechny nejčastější zednické postupy včetně lepení perlinky a lepidla, štukování a stěrkování. Nicméně poradíme si i s postupy jako je například benátský štuk, či jinými typy dekorativních stěrek.

Malování 

Byt nebo rodinný dům? Pro Adam žádný problém! Nabízíme vymalování interiéru v té nejlepší kvalitě ve městě. Cenovou nabídku zdarma můžete získat v naší online kalkulačce.

9a158c16310bd9322f0df88e105f069c.jpg
e3158f6711eb2ee5afd2007e7d7e91f7.jpg

Podlahy v Kutné Hoře

Plovoucí podlaha 

Plovoucí podlahy jsou známé svým luxusním pocitem za přijatelnou cenu a snadnou údržbou. Za přijatelnou cenu vám v Kutné Hoře nejen nainstalujeme podlahu, ale také poradíme s výběrem nebo pomůžeme s výměrou prostor.

Vinylová podlaha

Proměňte své podlahy pomocí našich vysoce kvalitních vinylových podlahových pokládek, které kombinují trvanlivost a nadčasový vzhled pro stylový a odolný základ v každé místnosti.

Obklady a dlažby v Kutné Hoře

Dlažby

Vylepšete svůj prostor pomocí našich odborných služeb v oblasti dlaždicových podlah v Kutné Hoře, kde se přesnost snoubí s designem a vytváří odolný a vizuálně ohromující základ, který obstojí ve zkoušce času.

Obklady stěn

Naši specialisté jsou schopni dodat vašemu domovu svěží a moderní vzhled tím, že zkrášlí váš vnitřní prostor pomocí našich služeb instalace obkladů.

f2d32af2741528865182dc98a216fba1_edited_edited.jpg
Mixing Paint

Jak najít kvalitního zedníka v Kutné Hoře?

Najít spolehlivého zedníka v Kutné Hoře může být náročné. Adamova síť ověřených profesionálů nabízí transparentní ceny a zajišťuje kvalitní práci.

Adam zjednodušuje proces a propojuje vás s místními zedníky. S vynikající dostupností můžeme začít již zítra. Bez ohledu na to, zda se jedná o obytný nebo komerční prostor, naši zkušení zedníci jsou připraveni oživit vaši vizi.

CO O NÁS NAPSALI

Residential House_edited_edited_edited.j

"Všechno působilo velmi profesionálně. Pracovníkům se podařilo práci dokončit včas, přestože jsme měli velmi náročné požadavky. Byli jsme velmi spokojeni s jejich profesionalitou, přístupem a komunikací s zákazníky. Službu budeme určitě chtít využít i příště."

Šárka, Kutná Hora

Residential House_edited_edited_edited.j

"Adam je spolehlivá a profesionální firma, která poskytuje kvalitní služby. Při naší rekonstrukci byla veškerá komunikace skvělá, takže jsme přesně věděli, co se zrovna děje a celou situaci jsme tak měli pod kontrolou. Celého Adama můžeme jedině vřele doporučit."

Kryštof, Kutná Hora

Residential House_edited_edited_edited.j

"Chtěli bychom poděkovat firmě Adam za rekonstrukci našeho bytu. Firma nám pomohla vytvořit moderní a útulný prostor, který splňuje vše co jsme potřebovali. Práce byla provedena rychle a kvalitně, a to za super cenu. Rozhodně bychom firmu využili znovu v budoucnu."

Renata, Kutná Hora

ZEDNÍCI A FIRMY VE VAŠEM OKOLÍ

Spolupracujeme s kvalifikovanými profesionály, kteří jsou odhodláni poskytovat kvalitní práci našim klientům. Všichni dodavatelé jsou ověřeni a díky vaši zpětné vazbě k vám dorazí provést rekonstrukci dle Vašich představ v požadované kvalitě.

Zednické práce a rekonstrukce Praha - Petr H.

Petr H.

Dobrý den! Jmenuji se Petr H. a jsem zkušený zedník. Klikněte na můj profil a dozvíte se více.

Zednické práce a rekonstrukce Mělník - Jakub K.

Jakub K.

Dobrý den! Jmenuji se Jakub K. a jsem zkušený zedník. Klikněte na můj profil a dozvíte se více.

Zednické práce a rekonstrukce Brandýs nad Labem - Martin A.

Martin A.

Dobrý den! Jmenuji se Martin A. a jsem zkušený zedník. Klikněte na můj profil a dozvíte se více.