Společnost Adam zajišťuje kvalitní malířské práce. Spolupracujeme s profesionálními malíři, kteří jsou ověřeni námi i zákazníky.
Kvalita

Kvalita je pro nás prioritou. Každý partnerský malíř je zkušený profesionál, který byl z naší strany řádně proškolen, ověřen na základě dokladu totožnosti a od zákazníků pravidelně dostává skvělé reference.

Objednejte si malování dnes a Adam vám zajistí ověřeného malíře, který vám přijde vymalovat již druhý den.
Rychlost

S Adamem zabezpečíte kvalitní výmalbu během mrknutí oka v termínu, který vám vyhovuje. Zkrátka nám dejte vědět, kdy chcete malovat a my to zařídíme. 

Cenu malování zjistíte ihned online a jedním kliknutím objednáte malíře.
Cena 

Naším cílem je kvalitní malování za tu nejlepší cenu ve městě. S cenou jsme naprosto transparentní, a proto se její odhad dozvíte během pár vteřin v naší kalkulačce na webu. 

Adam zajišťuje veškerou podporu výmalby od začátku do konce. Šetřete váš čas, nechte malování na Adamovi.
Podpora

Každou poptávku má na starosti jeden z našich manažerů a manažerek, kteří se s vámi spojí po zadání poptávky a jsou vám k dispozici až do převzetí krásně vymalovaných prostor.

Proč malovat s malíři od Adama?

Adam modernizuje malířské řemeslo. Jsme toho názoru, že správné malování má splňovat tři základní kritéria - je provedeno kvalitně, za dostupnou cenu a v termínu, který vyhovuje zákazníkovi. Proto je tady Adam, který spojuje ty nejlepší malíře ve městě se zákazníky.

Celý proces malování od poptávky až po fakturaci maximálně zjednodušujeme, abyste svůj čas mohli věnovat čemukoliv jinému, co vám dělá radost. Žádné zdlouhavé shánění termínů, ověřování kvality malířů nebo nejasné cenové kalkulace na místě. Adam vše řeší za vás.

V Adamovi si malířského řemesla vážíme, a proto za sebou máme již několik tisíc spokojených zákazníků s perfektně vymalovanými byty, domy či kancelářemi v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a okolí.

 

Kvalita a podpora

U každé zakázky vás spojíme pouze s malířem, se kterým máme přímou zkušenost a má skvělé reference od zákazníků. Adam však neustále roste, a proto zákazníkům při menších poptávkách nabízíme možnost malíře, který je v naší databázi nový. Malíři jsou však zkušení s léty praxe.

Každou poptávku má na starosti jeden z našich manažerů, kteří vás celou objednávkou provedou a můžete se na ně vždy obrátit. Život přináší různé situace a i přes naši snahu může výjimečně vzniknout situace, která výmalbu zkomplikuje (onemocnění malíře, nedostavení se na zakázku, nespokojenost s kvalitou výmalby). Prosím, dejte nám o podobných situacích vždy vědět a my uděláme maximum, abychom našli řešení vedoucí ke spokojenosti zákazníka i malíře. Naši manažeři jsou k dispozici každý pracovní den od 9 do 17h.

 
 

Nejlepší cena

Proč je cena nižší než jinde? V Adamovi jsme schopní efektivně využívat čas našich partnerských malířů. Ti se věnují naplno malování a neztrácí čas administrativou, která jim nevydělává. 


S odhadováním ceny máme bohaté zkušenosti, a proto se v 95% případů již nemění. Pokud malíř dorazí na místo a zjistí, že stav neodpovídá popisu (např. rozsah oprav), může nastat situace, kdy se cena sníží nebo naopak zvýší. Cena je však vždy upřesněna malířem předem a je uvedena na objednávce, kterou podpisem potvrzují malíř i zákazník před započetím prací. Pokud se cena liší od odhadu a zákazník s novou cenou nesouhlasí, práce neproběhnou a zákazník samozřejmě nic neplatí. 


Po dokončení výmalby dojde k podepsání předávacího protokolu, čímž obě strany potvrdí, že dílo bylo převzato. Na základě toho zákazníkovi vystavíme fakturu, kterou už jen stačí zaplatit převodem na náš účet.

 

Termínová flexibilita a rychlost 

Jak je možné, že jsme tak rychlí? V Adamovi máme velkou síť partnerských malířů. To znamená, že s Adamem nekontaktujete jednoho, ale hned několik desítek ověřených profesionálních malířů ve vašem městě, kteří mají v daném termínu čas.

 

Každá poptávka je individuálně posouzena a nabídnutá tomu nejvíc vyhovujícímu malíři. Kontakt na pana malíře je zákazníkovi zaslaný vždy pár dní před zahájením výmalby.


Malování s Adamem je opravdu snadné. Věnujte svůj čas raději rodině, přátelům nebo svým koníčkům. S Adamem máte vymalováno kvalitně, za skvělou cenu a navíc v termínu, který vám vyhovuje.