top of page
Kvalita

Kvalita je pro nás prioritou. Každý partnerský řemeslník je zkušený profesionál, který byl z naší strany řádně proškolen, ověřen na základě dokladu totožnosti a od zákazníků pravidelně dostává skvělé reference.

Rychlost

S Adamem zabezpečíte kvalitní renovaci vašeho domova během mrknutí oka v termínu, který vám vyhovuje. Zkrátka nám dejte vědět, kdy potřebujete naše služby a my to zařídíme.

Cena 

Naším cílem je poskytovat kvalitní služby za tu nejlepší cenu ve městě. S cenou jsme naprosto transparentní, a proto se její odhad dozvíte během pár vteřin v naší kalkulačce na webu. 

Podpora

Každou poptávku má na starosti jeden z našich manažerů a manažerek, kteří se s vámi spojí po zadání poptávky a jsou vám k dispozici až do převzetí krásně zrenovovaných prostor.

Proč si vzít profesionála od Adama?

Adam modernizuje stavebnictví. Jsme toho názoru, že každá řemeslná zakázka má splňovat tři základní kritéria - je provedena kvalitně, za dostupnou cenu a v termínu, který vyhovuje zákazníkovi. Proto je tady Adam, který spojuje ty nejlepší řemeslníky ve městě se zákazníky.

Celý proces od poptávky až po vystavení platebního dokladu maximálně zjednodušujeme, abyste svůj čas mohli věnovat čemukoliv jinému, co vám dělá radost. Žádné zdlouhavé shánění termínů, ověřování kvality řemeslníků nebo nejasné cenové kalkulace na místě. Adam vše řeší za vás.

V Adamovi si vážíme každého řemesla, a proto za sebou máme již několik tisíc spokojených zákazníků s domy či kancelářemi po celé České republice.

Anchor 5

Kvalita a podpora

U každé zakázky vás spojíme pouze s řemeslníkem, se kterým máme přímou zkušenost a má skvělé reference od zákazníků. Adam však neustále roste, a proto zákazníkům při menších poptávkách nabízíme možnost řemeslníka, který je v naší databázi nový. Řemeslníci jsou však zkušení s léty praxe.

Každou poptávku má na starosti jeden z našich manažerů, který vás celou objednávkou provede a můžete se na něj vždy obrátit. Život přináší různé situace a i přes naši snahu může výjimečně vzniknout situace, která zakázku zkomplikuje (onemocnění řemeslníka, nedostavení se na zakázku, nespokojenost s kvalitou vyhotovení). Prosím, dejte nám o podobných situacích vždy vědět a my uděláme maximum, abychom našli řešení vedoucí ke spokojenosti zákazníka i řemeslníka. Naši manažeři jsou k dispozici každý pracovní den od 9 do 17h.

Kotva 1
Kotva 4

Nejlepší cena

Proč je cena nižší než jinde? V Adamovi jsme schopní efektivně využívat čas našich partnerských řemeslníků. Ti se věnují naplno svojí práci a neztrácí čas administrativou, která jim nevydělává. 


S odhadováním ceny máme bohaté zkušenosti, a proto se v 95 % případů již nemění. Pokud řemeslník dorazí na místo a zjistí, že stav neodpovídá popisu (např. rozsah oprav), může nastat situace, kdy se cena sníží nebo naopak zvýší. Cena je však vždy upřesněna řemeslníkem předem a je uvedena na objednávce, kterou podpisem potvrzují řemeslník i zákazník před započetím prací. Pokud se cena liší od odhadu a zákazník s novou cenou nesouhlasí, práce neproběhnou a zákazník samozřejmě nic neplatí. 


Po dokončení zakázky dojde k podepsání předávacího protokolu, čímž obě strany potvrdí, že dílo bylo převzato. Na základě toho zákazníkovi vystavíme platební doklad, který už jen stačí zaplatit převodem na náš účet.

Kotva 3

Termínová flexibilita a rychlost 

Jak je možné, že jsme tak rychlí? V Adamovi máme velkou síť partnerských řemeslníků. To znamená, že s Adamem nekontaktujete jednoho, ale hned několik desítek ověřených profesionálů ve vašem městě, kteří mají v daném termínu čas.

 

Každá poptávka je individuálně posouzena a nabídnuta tomu nejvíce vyhovujícímu řemeslníkovi. Kontakt na pana řemeslníka je zákazníkovi zaslaný vždy pár dní před zahájením zakázky.


Poptat Adama je opravdu snadné. Věnujte svůj čas raději rodině, přátelům nebo svým koníčkům. S Adamem máte vše provedeno kvalitně, za skvělou cenu a navíc v termínu, který vám vyhovuje.

Kotva 2
bottom of page