top of page

Zaregistrujte se níže a staňte se partnerským zedníkem!

* povinné položky

Přední strana
Zadní strana
Dodatečné práce, které zvládnete vyhotovit

a

Zaregistrujte se na platformu Adam a staňte se naším partnerským malířem.

Prohlédněte si profily
již zaregistrovaných 
partnerských malířů.

Proč pracovat s Adamem?

Šetříme váš čas - se zákazníkem předem vše ověříme. Neztrácejte čas prohlídkami a nechte to na Adamovi. 

Buďte sami sobě šéfem - žádný minimální počet zakázek. Pracujte, kdy se vám to hodí. Pokud nebudete mít čas nebo chuť, prostě nám to řeknete a my se vám ozveme jindy. Je čistě na vás, kolik zakázek budete chtít vykonat a jak často chodit do práce. 

Žádné registrační ani měsíční poplatky - nic neriskujete. Poplatek platíte pouze ze skutečně dokončených zakázek. Nebudete si muset lámat hlavu se sháněním zakázek, čekáním na peníze od klienta nebo hádáním o ceně - vše zařídíme za vás. 

Často kladené dotazy

Jak dlouho trvá registrace?

Pokud nám zašlete vše potřebné, zhruba týden od vyplnění formuláře na této stránce bude registrace dokončena.

Jakmile se zaregistrujete, do pár dní vás kontaktujeme a vysvětlíme vše nutné a zodpovíme vaše případné dotazy.

Poté nám potvrdíte svou identitu formou ofoceného dokladu totožnosti.

Zároveň si poznamenáme vaše zkušenosti a schopnosti, abychom vás mohli oslovovat s poptávkami odpovídajícími vašemu profilu. Tím bude celá registrace finálně dokončena.

Jak probíhá běžná poptávka? 

Jakmile klient potvrdí poptávku, zavoláme mu a doptáme se na všechny potřebné informace a na jejich základě se zákazníkem upřesníme odhadovanou cenu. Následně poptávku spojíme s tím nejvhodnějším řemeslníkem.

Jakmile vás v systému spojíme s poptávkou, zavoláme vám. Během našeho hovoru vám dáme všechny detaily, včetně ceny a data započetí prací. Pokud poptávku přijmete, dorazíte v dohodnutý termín na zakázku, kde před započetím prací se zákazníkem vyplníte a podepíšete krátký objednávkový formulář (formulář od nás dostanete na email). Formulář obsahuje jméno zedníka, zákazníka a především cenu za provedení prací. Na stejném formuláři se nachází i předávací protokol, který si s klientem podepíšete, jakmile je zakázka úspěšně dokončena. To nám potvrdí, že vše proběhlo ke spokojenosti obou stran. Jakmile nám pošlete fotku předávacího protokolu na email, vystavíme vaším jménem platební doklad a zašleme ho vám i klientovi. Klient nám následně pošle peníze na účet. Adam se postará o celý platební proces, čímž vám ušetří práci.

Jak dostanu zaplaceno?

Peníze zasíláme každou druhou středu na bankovní účet, který nám zadáte při registraci. Zaslaná částka bude záviset na počtu a velikosti zakázek (celková cena prací ponížená o servisní poplatek), které vyhotovíte za předchozí dva týdny.

Budu něco platit Adamovi?

S námi neplatíte žádné registrační ani měsíční poplatky! Účtujeme si servisní poplatek 22 % pouze ze zakázek, které opravdu dokončíte. Tím se odlišujeme od konkurence, kde platíte poplatky bez jistoty skutečných zakázek. Poplatek je odečítán automaticky z ceny placené zákazníkem. Na účet vám tak bude připsána již konečná částka tak, abyste se nemuseli vůbec o nic starat.

Budu zakázky naceňovat sám?

Oslovíme vás s poptávkou s již přesnou odhadovanou cenou. Tato cena je vytvořena skrze naší online kalkulačku na základě dat poskytnutých klientem a cenami typickými pro vaše město. Pokud dorazíte na místo, kde bude neočekávaně více práce, můžete cenu upravit. Musíte tak ale učinit před započetím prací a tuto cenu potvrdit v objednávkovém formuláři podpisem řemeslníka i klienta.

Kdo poskytne materiál? 

U každé poptávky vám sdělíme, zda je v ceně započten materiál či nikoliv. Informaci následně uvedeme i v potvrzení, které ke každé přijaté poptávce posíláme řemeslníkovi do emailu, abyste měli o všem přehled.

Musím vzít všechny zakázky od Adama? 

Ne. Kontaktujeme vás vždy se specifickou poptávkou, která bude odpovídat vašim kritériím. Pokud ji vezmete, je jen vaše! Za odmítnutí zakázky není žádná pokuta. Nemusíte tedy soutěžit s ostatními zedníky a dávat cenové nabídky jako na jiných platformách.

bottom of page