top of page
  • Obrázek autoraRedakce

Rozjeli v Česku Bolt. Teď Dvořák se Syslem spouští platformu Adam s cílem digitalizovat řemeslo.


Rozjeli v Česku Bolt. Teď Dvořák se Syslem spouští platformu Adam s cílem digitalizovat řemeslo.

Před šesti lety stáli na počátku jízdy estonského Boltu Českou republikou. Z dua v malé pražské kanceláři vyrostli v tým o více než 150 zaměstnancích. Další stovky lidí pracovali v ostatních zemích střední Evropy, jejíž rozvoj měl Sysel v Boltu na starosti, zatímco Dvořák zodpovídal za aktivity firmy v ČR. Nyní pro ně tahle kapitola končí. Po dopravě chtějí zmodernizovat i řemeslo a naplno spouští vlastní platformu www.mujadam.cz, která propojuje zákazníky s ověřenými malíři pokojů. Adam má za sebou v rámci pilotního provozu již více než tisíc vymalovaných bytů a domů a funguje nyní v Praze, Brně, Ostravě a Plzni.


“Stále vidíme tradiční řemeslo jako segment, který modernizaci jednoznačně potřebuje. Na trhu zatím nevidíme nikoho, kdo by prostředí razantněji měnil, a proto jsme to vzali do svých rukou. Začínáme s malíři a naším cílem je uspět u nás i v zahraničí. Později chceme přidat i ostatní řemesla. V budoucnu bychom rádi, aby bylo možné si skrze Adama postavit třeba celý dům. A stavba bude provedena rychleji, kvalitněji a za lepší cenu, než doposud,” říká Roman Sysel.


V době, kdy se na řemeslníka běžně čeká týdny, Adam slibuje propojení s ověřeným malířem i do následujícího pracovního dne a za transparentní předem stanovenou cenu. Cenový odhad Adam zákazníkovi nabízí ve webové kalkulačce, skrze kterou lze malování snadno objednat. Po dokončení prací může zákazník malíře ohodnotit. Adam u malířů sleduje tři kritéria - kvalitu výmalby, úroveň úklidu a dochvilnost.


“Stavíme budoucnost malířství. Žádné nepřehledné ceníky, čekání na termíny a zdlouhavá domluva. Díky Adamovi zjistíte cenový odhad za malování ihned online. Všechny malíře pečlivě ověříme a spolupracujeme jen s těmi, kteří se od zákazníků těší skvělé zpětné vazbě. Díky rozsáhlé síti spolupracujících malířů umíme vyjít vstříc vašim požadavkům na termín a kdykoliv vám je při ruce jeden z členů týmu, aby pomohli vyřešit jakýkoliv problém,” říká ke spuštění Jakub Dvořák.


“Adama stavíme ve spolupráci s malíři. S desítkami z nich stále vše nastavujeme tak, aby jim byl Adam co nejlepším pomocníkem. Díky tomu mohou dělat to, co jim jde nejlíp a co jim vydělává peníze - malovat. Neztrácí tak čas zbytečnou administrativou. O vše ostatní od úvodní komunikace se zákazníkem až po fakturaci se postará Adam,” dodává Dvořák.


0 komentářů

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page