Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Radoslav F.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Zabývám se výmalbou bytových i komerčních prostor. Používám kvalitní materiály, se kterými se dobře pracuje a mají moc hezký vzhled v interiéru. Práce mě baví a rád se postarám o kvalitní malování bytu, domu nebo kanceláří. Malování odvádím zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Rozhodli jsme se nechat Adama vymalovat náš nový byt ještě před tím, než se do něj nastěhujeme a nemůžeme si naše rozhodnutí vynachválit. Profesionální přístup, výborná kvalita malování a skvělá cena. Pan malíř byl dochvilný a práce mu šla hezky od ruky. Maximální spokojenost, děkujeme."

Domnika, Praha 5

„Stručně – velmi kvalitní malování za naprosto skvělou cenu. Malíř pracoval kvalitně a odvedl práci nad naše původní očekávání. Na Adama jsem se obrátila v úterý a už ve středu se malovalo, o čemž se mi ani nesnilo. Z výsledku jsem byla tak nadšená, že jsem ve finále Adama domluvila i na výmalbu našich kanceláří. Díky moc!"

Karolína, Praha 18

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí, Hodkovičky; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 14: Kyje, Černý Most, Hloubětín; Praha 15: Horní Měcholupy, Hostivař; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely; Mělník; Nymburk; Mladá Boleslav; Kralupy nad Vltavou

V případě potřeby zajedu i jinde