Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Petr H.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Rád vám vymaluji byt, dům či kancelář v Ostravě a okolí. Záleží mi na tom, aby klienti byli naprosto spokojení s výsledkem mé práce. Zvládám veškeré opravy zdí a také tapetování. Jsem rád, že mi Adam garantuje flexibilitu, která je pro mě důležitá."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Ostrava

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Ostrava a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Ostrava

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Děkuji panu maliří Petrovi za kvalitně odvedenou práci v mém bytě. Malíř mi pomohl s posouváním nábytku a dokonce i po sobě krásně uklidil."

Jana, Moravská Ostrava a Přívoz

„S celkovým procesem od společnosti Adam jsem byl velice spokojen. Domluva na výmalbu byla rychlá. Panu malíři Petrovi jsem mohl nechat klíče od bytu a dál se už o nic nestarat."

Filip, Ostrava-jih

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Ostrava, Hošťálkovice, Hrabová, Krásné Pole, Lhotka, Mariánské Hory a Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava a Přívoz, Nová Bělá, Nová Ves, Ostrava-Jih, Petřkovice, Plesná, Polanka nad Odrou, Poruba, Proskovice, Pustkovec, Radvanice a Bartovice, Slezská Ostrava, Stará Bělá, Svinov, Třebovice, Vítkovice, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Orlová, Bohumín, Doubrava, Šenov, Paskov, Horní Suchá, Těšín, Hlučín, Klimkovice, Vřesina, Rychvald, Dětmarovice, Albrechtice, Děhylov, Ludgeřovice, Velká Polom, Jistebník, Brušperk

V případě potřeby zajedu i jinde