Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Peter E.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Dlouhodobě spolupracuji s Adamem na malování bytů, domů a kanceláří v Brně a okolí. Nejvíce mi vyhovuje flexibilita a jistota, kterou s Adamem mám. Malování se věnuji především o víkendech. Díky mnohaletým zkušenostem s malováním zvládám veškeré opravy zdí. Kvalitní a profesionálně provedená výmalba je pro mě prioritou."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Brno

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Brno a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Brno

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Pan Peter je profesional a ví přesně, co dělá. Ložnici nám vymaloval velmi kvalitně a rychle. Během víkendu jsme měli vymalováno a mohli si užívat čerstvě vymalovaného interiéru."

Marcela, Brno-Lesná

„Tým Adam mi dokázal najít malíře již do druhého dne. Mohl jsem v klidu odjet na víkend pryč a když jsem se vrátil pan Peter mi předal vymalovaný byt bez jediného problému."

Filip, Brno-Žabovřesky

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Brno, Brno-střed, Brno-sever, Brno-jih, Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brněnské Ivanovice, Brno-Bystrc, Černá Pole, Brno-Černovice, Dolní Heršpice, Dvorska, Holásky, Horní Heršpice, Husovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-Jehnice, Jundrov, Brno-Kníničky, Kohoutovice, Komárov, Brno-Komín, Královo Pole, Lesná, Brno-Líšeň, Maloměřice, Brno-Medlánky, Brno-město, Mokrá Hora, Brno-Nový Lískovec, Obřany, Brno-Ořešín, Pisárky, Ponava, Přízřenice, Řečkovice, Sadová, Brno-Slatina, Soběšice, Staré Brno, Brno-Starý Lískovec, Stránice, Štýřice, Trnitá, Tuřany, Brno-Útěchov, Veveří, Zábrdovice, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Židenice, Modřice, Šlapanice, Ostrovačice, Popůvky, Veverská Bítýška, Kuřim, Adamov, Obce, Moravany

V případě potřeby zajedu i jinde