Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Milan Z.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Již dlouhodobě spolupracuji s Adamem na malování bytových domů a kanceláří. Pěkně vymalovaná zeď je základ vkusného bydlení. Celý život maluji interiéry bytů a Adam mi garantuje jistotu, kterou jsem hledal. Jsem pracovitý a samostatný. Výmalba bytu mě baví."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Šimon je sympaťák, který ví, co dělá. Jsme moc rádi, že nám Adam poslal nejen šikovného, ale i rozumného a příjemného člověka. Malíř důkladně zakryl naši novou dřevěnou podlahu a nezůstal po něm vůbec žádný nepořádek od barvy. Kromě kvalitní výmalby oceňuji především také rychlost sjednání malování a příznivou cenu."

František, Praha 3

„Víme, že sjednat malování celého bytu nebývá jednoduché a o to víc oceňujeme hladký průběh celého procesu. Objednání malíře zabralo sotva pár minut. Malíř přijel včas, byt si sám připravil a krásně ho celý vymaloval zcela dle našich požadavků. Nemůžeme být více spokojeni. Rádi využijeme této spolupráce i příště."

Zdena, Praha 2

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí; Příbram; Kladno; Beroun

V případě potřeby zajedu i jinde