Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Marek S.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Flexibilita je to, co ve svém životě potřebuji. A právě to mi Adam při malování pokojů garantuje. Výmalba domů mě baví. Mám zkušenosti s malováním zdí v kancelářích, novostavbách, domech i v panelových bytech. Vymalování pokojů, bytů a domů zajišťuji v Praze."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Jsme moc rádi, že k nám Adam poslal profesionála, na kterém bylo znát, že už nějakou pěknou řadu bytů vymaloval. Hravě si poradil s tmavší barvou na stěně i s poškozeným stropem po vytopení sousedy. Oceňuji také přehledný on-line formulář a rychlou reakci na naší poptávku."

Tamara, Praha 5

„Děkuji moc za Adama i za malíře Michala. Mám opravdu radost, že jsem vás našla! Měla jsem z malování již roky zabydleného bytu strach, ale ukázalo se, že veškeré obavy byly zbytečné. Malování proběhlo naprosto bez problémů a bílé stěny jsou nádherné."

Kateřina, Praha 8

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 6: Dejvice, Střešovice, Veleslavín, Ruzyně, Břevnov, Bubeneč; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 13: Stodůlky; Praha 17: Řepy; Mělník; Nymburk; Mladá Boleslav; Kralupy nad Vltavou

V případě potřeby zajedu i jinde