Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Jan B.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Již dlouhodobě spolupracuji s Adamem na malování bytových domů a kanceláří. Pěkně vymalovaná zeď je základ vkusného bydlení. Celý život maluji interiéry bytů a Adam mi garantuje jistotu, kterou jsem hledal. Jsem pracovitý a samostatný. Výmalba bytu mě baví."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Jsme moc rádi, že k nám Adam poslal zrovna pana Jana. Malování našeho bytu v Praze provedl na jedničku. Celý průběh výmalby byl velice rychlý a bezproblémový. Oceňuji přehledný formulář a rychlou reakci na naši poptávku. Navíc malíř provedl úklid po malování a tím pádem nás doma nečekal žádný nepořádek od barvy."

Lukáš, Praha 5

„Díky malování domů od Adama a panu malíři Honzovi je náš dům čistý a skvěle vymalovaný. Kvalitní výmalba je pro něj na prvním místě, což bylo znát z jeho profesionality. Malíř je zodpovědný, pečlivý a dává si na výmalbě bytu opravdu záležet."

Karel, Praha 6

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 6: Dejvice, Střešovice, Veleslavín, Ruzyně, Břevnov, Bubeneč; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 13: Stodůlky; Praha 17: Řepy; Příbram; Kladno; Beroun

V případě potřeby zajedu i jinde