Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Fáris B.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Již dlouhodobě spolupracuji s Adamem na malování bytových domů a kanceláří. Pěkně vymalovaná zeď je základ vkusného bydlení. Celý život maluji interiéry bytů a Adam mi garantuje jistotu, kterou jsem hledal. Jsem pracovitý a samostatný. Výmalba bytu mě baví."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Jsme moc rádi, že k nám Adam poslal zrovna pana Fárise. Malování našeho bytu v Praze provedl výborně. Celý průběh výmalby byl velice rychlý a bezproblémový. Oceňuji přehledný formulář a rychlou reakci na naši poptávku. Připlatili jsme si za úklid a ani nešlo poznat, že se tam malovalo."

Pavel, Praha 7

„Díky malování domů od Adama a panu malíři Fárisovi je náš dům čistý a skvěle vymalovaný. Kvalitní výmalba je pro něj důležitá, což dokazuje i to, že se malíř vrátil překontrolovat svojí práci. Malíř je zodpovědný, pečlivý a dává si na výmalbě bytu opravdu záležet."

Dominika, Praha 2

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí; Příbram; Kladno; Beroun

V případě potřeby zajedu i jinde