top of page
zedniciuvodkafinal.jpg

Zednické práce a rekonstrukce

Největší síť zedníků v ČR

Online cenová kalkulace

Nejlepší cena ve městě

logo-czechcrunch.png
Forbes.png
Logo refresher.png
Euro_edited.png
Stabilní mezinárodní firma

Úspěšná evropská společnost

rekonstrukce koupelny

4000+ dokončených zakázek

Recenze malíři pokojů

Doporučují spokojení zákazníci

Ověření malíři

Vámi ověření zedníci

1.

ZADEJTE OBJEDNÁVKU

Objednávku zadejte do online formuláře, který Vám zobrazí odhad ceny. Následně budete telefonicky kontaktováni pro upřesnění detailů vašeho požadavku. Na telefonu zodpovíme veškeré dotazy a domluvíme se na osobní prohlídce prostor. Po prohlídce Vám zašleme kompletní cenovou nabídku.

2.

ADAM ZAJISTÍ

Po potvrzení objednávky z Vaší strany vystavíme platební doklad a proběhne platba první zálohy. Ve Vámi stanovený termín příjde zedník, který začne vykonávat zednické práce či rekonstrukci. Díky velké síti zedníků dokážeme služby zajistit ve vámi zvoleném termínu.

3.

PŘEVEZMĚTE A HODNOŤTE

Při převzetí zrekonstruovaného interiéru už jen podepíšete předávací protokol, abychom věděli, že vše proběhlo podle vašich představ, uhradíte zbytek předem odsouhlasené částky na náš bankovní účet a ohodnotíte práci zedníka.

JAK TO FUNGUJE

Spolupracujeme se stovkami šikovných zedníků po celé České republice

Zakázky přes společnost Adam jsou bezpečné, jelikož naši malíři jsou prověření.

BEZPEČNOST

Bezpečnost je prioritou. Zedníci jsou prověření a ohodnoceni desítkami zákazníků. Platíte jen za to, co opravdu dostanete. V případě jakéhokoliv problému, Vám poskytneme plnou podporu a urychlíme celý proces.

PROČ S ADAMEM

rekonstrukce koupelny

ČAS

 Neztrácejte zbytečný čas s výběrem a rozhodováním se mezi zedníky, nekonečnými prohlídkami a dohadováním se o ceně. Kontaktujte nás, Adam to udělá za Vás.

PODPORA

Každou zakázku má na starost jeden z našich manažerů, který Vás provede celou objednávkou a je Vám k dispozici až do převzetí krásně zrekonstruovaných prostor.

S ČÍM MŮŽEME POMOCT?

Drobné zednické práce

Přizdívky a stavby příček 

Ať už se jedná o stavbu nových konstrukcí, renovaci stávajících zdí nebo změnu dispozic, naši zedníci jsou odhodláni poskytovat výjimečné řemeslné zpracování v každém projektu, který realizujeme. Přivedeme vaše stavební a zednické projekty k životu a zajistíme, aby obstály ve zkoušce času.

Omítání stěn a stropů

Pokud máte problémy s omítkou na stěnách, naši odborní řemeslníci jsou pro vás perfektním řešením! Umíme dovedně nanášet omítku na stěny a stropy a vytvářet bezchybně hladké povrchy, které slouží jako plátno pro vaše sny o interiérovém designu. Ať už chcete opravit stávající povrchy, dosáhnout moderního a elegantního povrchu nebo vytvořit jedinečné dekorativní prvky, dodáváme výjimečnou kvalitu.

Montáž dveří 

Naše služba montáže a demontáže dveří je vaší bránou ke zlepšení funkčnosti, bezpečnosti a vzhledu vašich obytných nebo pracovních prostor. Ať už jsou vaše dveře křivé, potřebujete nové nebo chcete staré demontovat, naši kvalifikovaní zedníci bez problémů odstraní staré dveře a odborně namontují nové.

86dce4dd7017116aa3aed4a902c84b15.jpg
7b33f4c99869ea027640312e64e88864.jpg

Kompletní rekonstrukce

Renovace i demolice zdí

Pokud chcete zbourat starou zeď nebo přidat novou, zažijte strukturální transformaci s našimi službami demolice a rekonstrukce zdí, kde naši zedníci kombinují přesné inženýrství, aby přetvořili a nově definovali uspořádání vašeho prostoru podle vašich představ.

Elektroinstalace

Naši odborníci se postarají o bezproblémové fungování vašeho domova díky našim elektroinstalačním službám. Pomůžeme Vám se vším od zapojení zásuvky, až po kompletní výměnu elektrických rozvodů.

Instalace vody a odpadů

Naši odborníci pokrývají vše od instalatérských prací až po sanitární práce a zajišťují funkčnost a estetiku ve vaší kuchyni a koupelně.

Rekonstrukce koupelen

Instalace nového vybavení 

Rádi vám pomůžeme s instalací sanity a dalšch kusů vybavení. Nabízíme také možnost dodání materiálu, jakožto součást objednávky. Pokud si s výběrem nevíte rady, rádi vám pomůžeme.

Dlaždice  

Pozvedněte eleganci své koupelny pomocí našich odborných obkladů na stěny nebo podlahy, které zajistí krásný a voděodolný povrch, který dodá vašim prostrám charakter a sofistikovanost.

00d0085397989419963e5dfe4cc23ee0.jpg
9a158c16310bd9322f0df88e105f069c.jpg

Omítání a výmalba

Omítání 

Nabízíme odstranění staré omítky a její opravu, a to i od nuly! Umíme zhotovit všechny nejčastější zednické postupy včetně lepení perlinky a lepidla, štukování a stěrkování. Nicméně poradíme si i s postupy jako je například benátský štuk, či jinými typy dekorativních stěrek.

Malování 

Byt nebo rodinný dům? Pro Adam žádný problém! Nabízíme vymalování interiéru v té nejlepší kvalitě ve městě. Cenovou nabídku zdarma můžete získat v naší online kalkulačce.

Podlahy

Plovoucí podlaha 

Plovoucí podlahy jsou známé svým luxusním pocitem za přijatelnou cenu a snadnou údržbou. Za přijatelnou cenu vám nejen nainstalujeme podlahu, ale také vám poradíme s výběrem nebo pomůžeme s výměrou prostor.

Vinylová podlaha

Proměňte své podlahy pomocí našich vysoce kvalitních vinylových podlahových pokládek, které kombinují trvanlivost a nadčasový vzhled pro stylový a odolný základ v každé místnosti.

e3158f6711eb2ee5afd2007e7d7e91f7.jpg
f2d32af2741528865182dc98a216fba1_edited_

Obklady a dlažby

Dlažby

Vylepšete svůj prostor pomocí našich odborných služeb v oblasti dlaždicových podlah, kde se přesnost snoubí s designem a vytváří odolný a vizuálně ohromující základ, který obstojí ve zkoušce času.

Obklady stěn

Naši specialisté jsou schopni dodat vašemu domovu svěží a moderní vzhled tím, že zkrášlí váš vnitřní prostor pomocí našich služeb instalace obkladů.

bottom of page