top of page

Zaregistrujte se níže a staňte se partnerským stavebním dozorem!

* povinné položky

arrow&v
Přední strana
Zadní strana

a

Zaregistrujte se na platformu Adam a staňte se naším partnerským malířem.

Prohlédněte si profily
již zaregistrovaných 
partnerských malířů.

Staňte se ověřeným malířem pokojů ve spolupráci s Adamem

Proč spolupracovat s Adamem?

Šetříme váš čas - se zákazníkem předem vše ověříme. Neztrácejte čas hledáním nabídek práce na trhu a nechte to na Adamovi.

Buďte sami sobě šéfem - žádný minimální počet zakázek. Naplánujte si práci podle vlastního časového rozvrhu. Pokud nebudete chtít být v určitou dobu vytíženi, tak se společně domluvíme na dalších termínech. Je čistě na Vás, kolik zakázek budete chtít vykonávat během měsíce, potažmo celého roku.

Žádné registrační ani měsíční poplatky - nic neriskujete. Servisní poplatek platíte pouze ze skutečně dokončených zakázek. Nebudete si muset lámat hlavu se sháněním zakázek, čekáním na vyplacení od klienta nebo případné smlouvání o ceně - vše zařizujeme za Vás.

Často kladené dotazy

Jak dlouho trvá registrace?

Pokud nám zašlete vše potřebné, zhruba týden od vyplnění formuláře na této stránce bude registrace dokončena. Jakmile se zaregistrujete, do druhého dne se Vás budeme snažit kontaktovat. Vysvětlíme vše nutné a zodpovíme Vaše případné dotazy. Poté nám potvrdíte svou identitu a certifikaci ve formě ofocených dokladů. Zároveň si poznamenáme Vaše zkušenosti a schopnosti, abychom Vás mohli oslovovat s poptávkami odpovídajícími Vašemu profilu. Tím bude celá registrace finálně dokončena.

Jak probíhá běžná poptávka? 

Jakmile klient potvrdí poptávku, zavoláme mu a doptáme se na všechny potřebné informace a na jejich základě se zákazníkem upřesníme odhadovanou cenu a celkový počet návštěv. Následně poptávku spojíme s tím nejvhodnějším stavebním dozorem.

Jakmile Vás v systému spojíme s poptávkou, zavoláme Vám. Během našeho hovoru Vám sdělíme všechny detaily, včetně ceny, počtu návštěv na zakázce a data započetí prací. V případě, že poptávku přijmete, dorazíte v dohodnutý termín na první prohlídku, kde před započetím prací se zákazníkem vyplníte a podepíšete krátký objednávkový formulář (formulář od nás obdržíte emailem). Formulář obsahuje jméno pracovníka technického dozoru, zákazníka a především počet návštěv i s celkovou cenou za provedenou práci. Na stejném formuláři se nachází i předávací protokol, který si s klientem podepíšete, jakmile je zakázka úspěšně dokončena. To nám potvrdí, že vše proběhlo ke spokojenosti obou stran. Hned, jak nám pošlete fotku předávacího protokolu na email, vystavíme Vaším jménem žádost o platbu poslední části z celkové částky a zašleme ji Vám i klientovi. Klient nám následně pošle poslední část částky na účet. Adam se postará o celý platební proces, čímž vám ušetří čas i práci.

Jak dostanu zaplaceno?

Peníze zasíláme ve stanovených termínech (dle ukončených kontrol) na bankovní účet, který nám zadáte při registraci. Zaslaná částka bude záviset na počtu a velikosti zakázek (celková cena prací ponížená o servisní poplatek), které vyhotovíte za předchozí dobu.

Budu něco platit Adamovi?

S námi neplatíte žádné registrační ani měsíční poplatky! Účtujeme si servisní poplatek 20% pouze ze zakázek, které opravdu dokončíte. Poplatek je odečítán automaticky z ceny placené zákazníkem. Na účet Vám tak bude připsána již konečná částka tak, abyste se nemuseli vůbec o nic starat.

Budu zakázky naceňovat sám?

Oslovíme vás s poptávkou s již přesnou odhadovanou cenou a počtem stanovených kontrol. Zakázka je vytvořena a vypočítána skrze naší online kalkulačku na základě dat poskytnutých klientem a cenami typickými pro Vaše město. Pokud dorazíte na místo, kde budou neočekávané vícepráce, můžeme společně objednávku doladit. Aby ale tento způsob fungoval, vyžadujeme absolutní transparentnost vůči zákazníkovi. Vše tedy společně upravíme a potvrdíme se zákazníkem.

Musím vzít všechny zakázky od Adama? 

Ne. Kontaktujeme vás vždy se specifickou poptávkou, která bude odpovídat Vašim kritériím. Pokud ji vezmete, je jen vaše! Za odmítnutí zakázky není žádná pokuta. Nemusíte tedy soutěžit s ostatními profesionály a dávat cenové nabídky jako na jiných platformách.

bottom of page