Malíři pokojů Praha

maluje za vás

Adam

Největší síť

malířů pokojů
v Plzni a okolí

Můžeme začít už zítra

Online cenová kalkulace

Malíři ověření stovkami zakázek

 

Spolupracujeme s desítkami šikovných malířů po celé Plzni

Řekněte nám,

co chcete vymalovat

Potřebujete vymalovat ložnici, dětský pokoj, celý byt, či rodinný dům? Sháníte malíře pro výmalbu kanceláří nebo jiných nebytových prostor? Adam je tu pro vás!

Table and Chair

Sami si zvolte termín

Zítra nebo za měsíc? Jakkoliv vám to vyhovuje. Zadejte poptávku a my se vám maximálně do následujícího pracovního dne ozveme.

Working Cafe
 
Paint Supplies

Vyberte si

z trendy odstínů

Bílá je klasika. Je čistá, nadčasová a hodí se snad úplně ke všemu. Jako inspiraci vám nabízíme nejlépe prodávané barvy, pokud ale chcete svojí, nebo upravenou, rozhodně se na nás obraťte! 

Enjoying Coffee at Home

A vše ostatní

nechte na nás

Na základě zadané poptávky přes náš jednoduchý online formulář se vám telefonicky ozveme. Po potvrzení termínu k vám ve smluvený den přijede partnerský malíř a provede profesionální výmalbu interiéru.

Malování interiérů pokojů, bytů

a rodinných domů

Malování obchodů, restaurací

 a ubytovacích zařízení

Výmalba kanceláří 

a komerčních prostorů

Malování garáží, sklepů, průmyslových hal a jiných

Součástí každé objednávky

jsou následující služby

Drobné úpravy omítky

Samozřejmou součástí služby je drobné vyspravení omítky, zahlazení dírek po obrazech i oprava malých prasklin. Zároveň naše cena zahrnuje 2 nátěry Primalexem, či vámi zvolenou barvou.

Zakrytí podlah

Příprava prostoru pro malování je stejně důležitá jako malování samotné. Vždy dbáme na to, abychom vaše podlahy ochránili před zbytečným zašpiněním.

Základní úklid

Klademe důraz na celkovou čistotu provedení výmalby, a to včetně základního úklidu po malování.

Doprava

Větší opravy omítky a odstranění tapet

Kromě malování naši partnerští malíři poskytují také komplexní opravy omítky. Poradí si se starými tapetami i s rozsáhlejšími úpravami stropů a zdí, včetně plísně, seškrábání nerovností, nebo vytopení od souseda. 

Sestěhování a zakrytí nábytku

S přípravou interiéru k malování si nemusíte nezbytně lámat hlavu. Když nám dáte dopředu vědět, Adam se této práce rád chopí za vás. Všechny těžké skříně a postele sestěhuje a ochrání před poškozením. 

Důkladný úklid

Hrubý úklid vám nestačí? Důkladný úklid zajistí, že se vrátite do místnosti dokonale připravené k bydlení nebo práci.

Doprava malíře i veškerého materiálu a náčiní nezbytného k provedení výmalby kdekoliv po Plzni.

Jakým způsobem služba probíhá?

1.

ZADÁTE POPTÁVKU

Pomocí jednoduchého online formuláře zadáte poptávku. Na základě zvolených požadavků se vám okamžitě zobrazí odhad ceny, kterou s vámi po telefonickém ověření potvrdíme.

2.

Ve vámi stanoveném termínu přijede partnerský malíř pokojů, který provede profesionální výmalbu dle vašich přání. Díky velké síti malířů dokážeme malíře zajistit třeba již následující den od zadání poptávky.

ADAM VYMALUJE

3.

Po převzetí vymalovaného interiéru uhradíte předem stanovenou částku na náš bankovní účet a ohodnotíte práci malíře pokojů.

PŘEVEZMETE A OHODNOTÍTE

 

Hodnocení od našich zákazníků

naše nejaktuálnější reference naleznete na Google.

Hodnotím pozitivně

Jednoznačně doporučuji

Skvělé!

"Blesková a bezproblémová domluva v kombinaci se skvěle odvedenou prací. Už nikdy nebudu při malování volit jinou cestu. Mohu jedině doporučit!"

 

—  Jakub, Plzeň

"Profesionální a férový přístup k zákazníkovi. Dopředu jsem věděla, kolik budu platit a nemusela tak trnout hrůzou, že se zase něco pokazí a výsledná cena bude dvojnásobná. Oproti předchozím zkušenostem je to velmi příjemná změna. Nadmíru spokojená jsem

i s kvalitou provedení.

 

—  Magdaléna, Rokycany

“Online rezervácia mi ušetrila veľa času a nervov. Všetko prebehlo hladko a bez zbytočných telefonátov. Sama som si mohla určiť deň maľby. Maliar prišiel včas a perfektne vymaloval celý byt. Presne takto som si to predstavovala!!” 

 

—  Pavlína, Třemošná

Chcete se stát jedním z partnerských malířů?

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

plzen

 

Vaše dotazy, náměty a připomínky nám můžete poslat na adresu:

adam@mujadam.cz