Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Zbyněk

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Spolupráce s Adamem na malování pokojů, bytů, domů a kanceláří je ideálním doplňkem k mé druhé práci. Výmalbu zdí provádím v Praze a okolí, i přes víkendy nebo během svátků. Jsem rád, že jsem časově flexibilní a mám dost času na rodinu."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Dělali jsme rekonstrukci celého panelového domu a potřebovali jsme také vymalovat společné vnitřní prostory, chodby a sklepní kóje. Služba byla super, za dobrou cenu a hlavně kvalita malování byla na jedničku. Rádi doporučujeme."

Tibor, Praha 4

„Děkujeme za velmi rychlé potvrzení a za provedení výmalby bytu v Praze i přes víkend. Chválím online formulář, který stačilo vyplnit a za chvíli jsem dostal potvrzení. Žádné dlouhé dohadování se na čase výmalby. Nebyl sebemenší problém se domluvit na vymalování jedné zdi barevně."

Lukáš, Praha 1

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 10: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice; Praha 14: Kyje, Hostavice, Černý Most, Hloubětín; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely; Poděbrady; Kutná hora; Kolín; Benešov

V případě potřeby zajedu i jinde