Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Tomáš K.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Spolupráce s Adamem na malování pokojů, bytů, domů a kanceláří je ideálním doplňkem k mé druhé práci. Výmalbu zdí provádím v Brně a okolí, i přes víkendy nebo během svátků. Jsem rád, že jsem časově flexibilní a mám dost času na rodinu."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Brno

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Brno a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Brno

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Máme radost, že se nám díky Adamovi podařilo najít zkušeného malíře pokojů. Výmalba proběhla bez jediného problému. Malíř používal kvalitní materiály, pracoval rychle a čistě. Cenu výmalby jsem znal předem a malíře mi sehnali do druhého dne. Kéž by to vždycky bylo takhle jednoduché. Službu si nemohu vynachválit."

Václav, Brno

„Mé děti si rády zdobí stěny svého dětského pokoje, takže jsem hledala někoho, kdo by jejich výtvory spolehlivě odstranil. Pan Tomáš si s úkolem hravě poradil. Kromě malůvek pečlivě zahladil i každou sebemenší dírku v omítce, a že jich nebylo málo. Jsem nadšená. Když teď vím, jak jednoduché je si díky Adamovi domluvit malíře, a jak bezstarostný je to proces, nebudu už po kreativních chvilkách svých dětí tak vyšilovat. Těším se na opětovné shledání."

Lucie, Brno-Líšeň

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Brno, Brno-střed, Brno-sever, Brno-jih, Brno-Bohunice, Brno-Bosonohy, Brněnské Ivanovice, Brno-Bystrc, Černá Pole, Brno-Černovice, Dolní Heršpice, Dvorska, Holásky, Horní Heršpice, Husovice, Brno-Chrlice, Brno-Ivanovice, Brno-Jehnice, Jundrov, Brno-Kníničky, Kohoutovice, Komárov, Brno-Komín, Královo Pole, Lesná, Brno-Líšeň, Maloměřice, Brno-Medlánky, Brno-město, Mokrá Hora, Brno-Nový Lískovec, Obřany, Brno-Ořešín, Pisárky, Ponava, Přízřenice, Řečkovice, Sadová, Brno-Slatina, Soběšice, Staré Brno, Brno-Starý Lískovec, Stránice, Štýřice, Trnitá, Tuřany, Brno-Útěchov, Veveří, Zábrdovice, Brno-Žabovřesky, Brno-Žebětín, Židenice, Modřice, Šlapanice, Ostrovačice, Popůvky, Veverská Bítýška, Kuřim, Adamov, Obce, Moravany

V případě potřeby zajedu i jinde