Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Pavel B.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Flexibilita je to, co ve svém životě potřebuji. A právě to mi Adam při malování pokojů garantuje. Výmalba domů mě baví. Mám zkušenosti s malováním zdí v kancelářích, novostavbách domech anebo panelových bytech. Vymalování pokojů, bytů a domů zajišťuji v Praze."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Jsme moc rádi, že jsme našli člověka, který zodpovědně přistoupil k malování našeho bytu v Praze. Cenu malování jsem znal předem a objednání malíře bylo až překvapivě snadné. Kvalitní výmalba v kombinaci s profesionálním přístupem. Pokud bude v mém okolí někdo shánět malíře, určitě mu Adama rád doporučím."

Luboš, Praha 7

„Pán k nám chodí pravidelně, respektive vždy, když je potřeba vymalování našich vícero kanceláří v Praze. Je vidět, že si své práce váží a na výsledku mu záleží. Je velmi pečlivý a používá pouze kvalitní materiály."

Šimon, Praha 8

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí, Hodkovičky; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 14: Kyje, Černý Most, Hloubětín; Praha 15: Horní Měcholupy, Hostivař; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely; Poděbrady; Kutná hora; Kolín; Benešov

V případě potřeby zajedu i jinde