Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Milan

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Již dlouhodobě spolupracuji s Adamem na malování bytových domů a kanceláří. Pěkně vymalovaná zeď je základ vkusného bydlení. Celý život maluji interiéry bytů a Adam mi garantuje jistotu, kterou jsem hledal. Jsem pracovitý a samostatný. Výmalba bytu mě baví."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Pan Milan je sympaťák, který rozumí tomu, co dělá. Jsme moc rádi, že nám Adam poslal nejen šikovného, ale i rozumného a velmi příjemného člověka. Malíř důkladně zakryl náš nový koberec a nezůstal po něm vůbec žádný nepořádek. Kromě kvalitně provedené výmalby oceňuji také rychlost zpracování objednávky a příznivou cenu."

David, Praha 2

„Nad očekávání hladký průběh celého procesu – od zadání objednávky, přes následnou domluvu až po provedení výmalby. Službu si nemohu vynachválit a doporučuji kudy chodím. Malíř přijel včas, byt si sám připravil a vymaloval zcela dle našich požadavků. Nemůžeme být více spokojeni. Rádi využijeme této spolupráce i příště."

Zuzana, Praha 4

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí; Příbram; Kladno; Beroun

V případě potřeby zajedu i jinde