Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Michal H.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Zabývám se výmalbou bytových i komerčních prostor. Používám kvalitní materiály, se kterými se dobře pracuje a mají moc hezký vzhled v interiéru. Práce mě baví a rád se postarám o kvalitní malování bytu, domu nebo kanceláří. Malování odvádím zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Děkujeme za bezvadné vymalování našeho bytu. Pokoje už potřebovaly nový nátěr jako sůl, ale nečekala jsem, že jen díky obnově bílého nátěru tak prokouknou. Nemohu se na výsledek vynadívat. Ještě jednou děkuji panu malíři Michalovi za skvěle odvedenou práci a za zodpovědný přístup."

Hana, Praha 18

„Z výmalby celého bytu jsem měla dlouho strach a neustále malování odkládala. Dcera nakonec vše vzala do svých rukou a na internetu mi objednala pány malíře od Adama. No byli skvělí! Všechno sestěhovali, přikryli, zdi upravili, vymalovali perfektně a ještě se opravdu snažili, aby po sobě nezanechali žádný nepořádek. Kvalitní malování za naprosto rozumnou cenu. Všude doporučuji!"

Marie, Praha 1

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 10: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice; Praha 14: Kyje, Hostavice, Černý Most, Hloubětín; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely

V případě potřeby zajedu i jinde