Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Martin

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Malířské práce v Ostravě a okolí provádím už několik let. Věnuji se výmalbě bytů, domů, kanceláří i komerčních prostor. Při malování používám pouze kvalitní materiály, se kterými mám již dlouhodobou pozitivní zkušenost. Kromě výmalby bílou barvou rád maluji stěny také barevně. Zvládám i složitější techniky malování a potrpím si především na kvalitě. Má práce mě baví a k malování tak přistupuji vždy zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Ostrava

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Ostrava a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Ostrava

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Skvělá práce pana Martina při výmalbě našeho domu. Předčil naprosto všechna očekávání, která jsem od malování měla. Tým pana Martina předal precizně vymalované zdi a dokonale čistý interiér. Ještě jednou mockrát děkujeme a pokud budeme v budoucnu zase potřebovat malíře, nebudeme váhat ani minutu."

Jana, Ostrava-Jih

„Víme, že vymalovat zdi kvalitně není vždy úplně snadné. Pan Martin ovšem maluje na jedničku a my nemůžeme být více spokojeni s novými sněhobílými zdmi a s krásně růžovým pokojem pro naši malou dceru. Malíř pracuje pouze s kvalitními materiály a má oko pro detail. Rádi využijeme této spolupráce i příště."

Lýdie, Moravská Ostrava

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Ostrava, Hošťálkovice, Hrabová, Krásné Pole, Lhotka, Mariánské Hory a Hulváky, Martinov, Michálkovice, Moravská Ostrava a Přívoz, Nová Bělá, Nová Ves, Ostrava-Jih, Petřkovice, Plesná, Polanka nad Odrou, Poruba, Proskovice, Pustkovec, Radvanice a Bartovice, Slezská Ostrava, Stará Bělá, Svinov, Třebovice, Vítkovice, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Orlová, Bohumín, Doubrava, Šenov, Paskov, Horní Suchá, Těšín, Hlučín, Klimkovice, Vřesina, Rychvald, Dětmarovice, Albrechtice, Děhylov, Ludgeřovice, Velká Polom, Jistebník, Brušperk

V případě potřeby zajedu i jinde