Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Marek M.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Flexibilita je to, co ve svém životě potřebuji. A právě to mi Adam při malování pokojů garantuje. Výmalba domů mě baví. Mám zkušenosti s malováním zdí v kancelářích, novostavbách domech anebo panelových bytech. Vymalování pokojů, bytů a domů zajišťuji v Plzni."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Plzeň

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Plzeň a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Plzeň

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Děkujeme za bleskurychlé potvrzení a za provedení kvalitní výmalby bytu v Plzni. Oceňuji především možnost vymalovat byt o víkendu což jsem potřebovala. Chválím i jednoduchý online formulář, díky kterému mě nepotkalo žádné dlouhé dohadování se na ceně a na čase výmalby. Malíř byl sympaťák a pracoval opravdu zodpovědně a pečlivě."

Dana, Plzeň 1

„Skvěle odvedená práce od pana malíře! Výmalba našeho domu proběhla bez jediného problému. Služba samotná i kvalita malování naprosto předčily naše očekávání. Malíř předal precizně vymalované zdi a čistý interiér. Ještě jednou mockrát děkujeme a pokud budeme v budoucnu zase potřebovat malíře, nebudeme váhat."

Dominik, Plzeň 4

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Plzeň 1, Plzeň 2: Slovany, Plzeň 3, Plzeň 4, Plzeň 5: Křimice, Plzeň 6: Litice, Plzeň 7: Radčice, Plzeň 8: Černice, Plzeň 9: Malesice, Plzeň 10: Lhota, Vejprnice, Vochov, Kozolupy, Chotíkov, Třemošná, Touškov, Kyšice, Rokycany, Nýřany, Chotěšov. Dobřany, Ledce, Starý Plzenec, Ejpovice, Nová Ves, Lhůta, Štěnovice, Nýřany, Zruč-Senec, Chrást, Dýšina, Šťáhlavy, Vochov, Zbůch, Chválenice, Bděneves, Útušice, Nezvěstice, Osek, Hrádek

V případě potřeby zajedu i jinde