Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Laszlo

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Flexibilita je to, co ve svém životě potřebuji. A právě to mi Adam při malování pokojů garantuje. Výmalba domů mě baví. Mám zkušenosti s malováním zdí v kancelářích, novostavbách domech anebo panelových bytech. Vymalování pokojů, bytů a domů zajišťuji v Praze."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Děkujeme za bleskurychlé potvrzení a za provedení kvalitní výmalby bytu v Praze. Oceňuji především možnost vymalovat byt o víkendu což jsem potřebovala. Chválím i jednoduchý online formulář, díky kterému mě nepotkalo žádné dlouhé dohadování se na ceně a na čase výmalby. Malíř byl sympaťák a pracoval opravdu zodpovědně a pečlivě."

Dana, Praha 1

„Skvěle odvedená práce od pana malíře! Výmalba našeho domu proběhla bez jediného problému. Služba samotná i kvalita malování naprosto předčily naše očekávání. Malíř předal precizně vymalované zdi a čistý interiér. Ještě jednou mockrát děkujeme a pokud budeme v budoucnu zase potřebovat malíře, nebudeme váhat."

Dominik, Praha 17

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 6: Dejvice, Střešovice, Veleslavín, Ruzyně, Břevnov, Bubeneč; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 13: Stodůlky; Praha 17: Řepy

V případě potřeby zajedu i jinde