Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Josef V.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Malířské práce v Praze provádím už několik let. Malovat na bílo nebo jasnými barvami mě baví. V době, kdy jsou moje děti ve škole, se můžu odreagovat při malování pokojů nebo bytů a domů, a poté se jim plně věnovat. Maluji především v Praze."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Pravidelně necháváme přemalovat naše kanceláře v Praze. Rádi tuto práci již dlouhodobě svěřujeme Adamovi a vždy jsme nadmíru spokojeni s provedenou výmalbou. Jednou z podmínek pro nás byla výmalba mimo pracovní dobu a přes víkend. Určitě budeme používat malíře od Adama i nadále."

Helena, Praha 3

„Pan Josef k nám do hotelu chodí malovat často. Voláme si ho vždycky, když je potřeba osvěžit výmalbu pokojů. Na kvalitě mu záleží, práce si váží a odvede tak pokaždé skvělý výsledek. Při malování je rychlý a přitom opravdu pečlivý a pozorný i vůči maličkostem. Všem doporučuji!"

Aleš, Praha 1

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí, Hodkovičky; Praha 10: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice; Praha 11: Chodov, Háje; Praha 12: Modřany, Kamýk; Praha 15: Horní Měcholupy, Hostivař

V případě potřeby zajedu i jinde