Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Josef K.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Spolupráce s Adamem na malování pokojů, bytů, domů a kanceláří je ideálním doplňkem k mé druhé práci. Výmalbu zdí provádím v Praze a okolí, i přes víkendy nebo během svátků. Jsem rád, že jsem časově flexibilní a mám dost času na rodinu."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Máme radost, že se nám díky Adamovi podařilo najít zkušeného malíře pokojů. Výmalba proběhla bez jediného problému. Malíř používal kvalitní materiály, pracoval rychle a čistě. Cenu výmalby jsem znal předem a malíře mi sehnali do druhého dne. Kéž by to vždycky bylo takhle jednoduché. Službu si nemohu vynachválit."

Václav, Praha 6

„Mé děti si rády zdobí stěny svého dětského pokoje, takže jsem hledala někoho, kdo by jejich výtvory spolehlivě odstranil. Pan Josef si s úkolem hravě poradil. Kromě malůvek pečlivě zahladil i každou sebemenší dírku v omítce, a že jich nebylo málo. Jsem nadšená. Když teď vím, jak jednoduché je si díky Adamovi domluvit malíře, a jak bezstarostný je to proces, nebudu už po kreativních chvilkách svých dětí tak vyšilovat. Těším se na opětovné shledání."

Lucie, Praha 6

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 6: Dejvice, Střešovice, Veleslavín, Ruzyně, Břevnov, Bubeneč; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 13: Stodůlky; Praha 17: Řepy

V případě potřeby zajedu i jinde