Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Jiří P.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Zabývám se výmalbou bytových i komerčních prostor. Používám kvalitní materiály, se kterými se dobře pracuje a mají moc hezký vzhled v interiéru. Práce mě baví a rád se postarám o kvalitní malování bytu, domu nebo kanceláří. Malování odvádím zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Již delší dobu jsme zvažovali vymalovat celý byt v Praze. Nakonec jsme se rozhodli pro využití služeb Adama a pan Jiří splnil naše očekávání. Teď máme perfektně vymalované bílé zdi. Kvalitně provedené vybílení interiér doslova prozářilo."

Pavla, Praha 8

„Pan Jiří k nám chodí pravidelně, když je potřeba vymalování našich vícero kanceláří v Praze. Je vidět, že si své práce váží a na výsledku mu záleží. Je velmi pečlivý a používá pouze kvalitní materiály."

Petr, Praha 9

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí, Hodkovičky; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 14: Kyje, Černý Most, Hloubětín; Praha 15: Horní Měcholupy, Hostivař; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely

V případě potřeby zajedu i jinde