Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Jiří H.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Flexibilita je to, co při výchově dětí potřebuji. A právě to mi Adam při malování pokojů garantuje. Výmalba domů mě baví. Mám zkušenosti s malováním zdí v kancelářích, novostavbách domech anebo panelových bytech. Vymalování pokojů, bytů a domů zajišťuji v Praze."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Ještě jednou velmi děkujeme za neskutečně rychlé potvrzení a provedení výmalby našeho bytu v Praze. Zachránili jste nás. Jeden den jsem vyplnila online formulář a druhý den už se malovalo. Žádné dlouhé dohadování se na ceně ani na čase výmalby. Malíři si poradili i s rozsáhlými opravami omítky. Z výsledku jsem nadšená."

Daniela, Praha 2

„Skvělá práce pana Jiřího a jeho pomocníka. Velmi hladký průběh celé výmalby našeho domu a výsledek malování zcela nad naše očekávání. Doma nás čekaly nádherně vymalované zdi a dokonale čistý interiér. Ještě jednou Adamovi děkujeme a až budeme příště zase potřebovat vymalovat, rozhodně víme, kam se obrátit."

Tereza, Praha 12

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí, Hodkovičky; Praha 10: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice; Praha 11: Chodov, Háje; Praha 12: Modřany, Kamýk; Praha 15: Horní Měcholupy, Hostivař; Příbram; Kladno; Beroun

V případě potřeby zajedu i jinde