Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Jan H.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Flexibilita je to, co ve svém životě potřebuji. A právě to mi Adam při malování pokojů garantuje. Výmalba domů mě baví. Mám zkušenosti s malováním zdí v kancelářích, novostavbách domech anebo panelových bytech. Vymalování pokojů, bytů a domů zajišťuji v Praze."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Ještě jednou opravdu děkujeme Adamovi za skvělou výmalbu našeho bytu! Všechny pokoje jsou krásně vymalované a dům zůstal po dokončení prací čistý a uklizený stejně, jako když jsme ho malíři předávali. Malíř si poradil s výmalbou hůře dostupných míst, s rozsáhlejšími opravami omítky i s aplikací velmi tmavé barvy na jednu z hlavních stěn. Nemám, co bych vytknula."

Kristýna, Praha 10

„Děkujeme za kvalitní vymalování našeho bytu. Pokoje už potřebovaly vymalovat jako sůl, ale sami jsme nečekali, že jim nový nátěr dodá tak pěkný vzhled. K zadání poptávky nemám absolutně žádné výhrady, vše bylo přehledné a odezva okamžitá. Malíř dorazil včas a byt vymaloval nad očekávání. Doporučuju."

Pavel, Praha 8

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 10: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice; Praha 14: Kyje, Hostavice, Černý Most, Hloubětín; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely; Mělník; Nymburk; Mladá Boleslav; Kralupy nad Vltavou

V případě potřeby zajedu i jinde