Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Filip N.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Zabývám se výmalbou bytových i komerčních prostor. Používám kvalitní materiály, se kterými se dobře pracuje a mají moc hezký vzhled v interiéru. Práce mě baví a rád se postarám o kvalitní malování bytu, domu nebo kanceláří. Malování odvádím zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Děkujeme za nádherné vymalování našeho bytu. Pokoje už potřebovaly vymalovat delší dobu, ale nečekala jsem, že nová barva jim dodá tak krásný vzhled. Jako bych se ocitla v jiném bytě. Zadání poptávky bylo snadné a přehledné, odezva okamžitá. Pan malíř Filip přišel včas, pracoval velmi zodpovědně a použil kvalitní malířské barvy."

Hana, Praha 18

„Díky Adamovi bylo malování bytu zcela pohodovou záležitostí. Cenu jsem znal předem, malíř dorazil včas, místnosti si sám připravil a nakonec po sobě i všechno uklidil. Kvalitní malování za naprosto rozumnou cenu. Doporučuju!"

Michal, Praha 1

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 10: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice; Praha 14: Kyje, Hostavice, Černý Most, Hloubětín; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely; Mělník; Nymburk; Mladá Boleslav; Kralupy nad Vltavou

V případě potřeby zajedu i jinde