Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Filip K.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Zabývám se výmalbou bytových i komerčních prostor. Používám kvalitní materiály, se kterými se dobře pracuje a mají moc hezký vzhled v interiéru. Práce mě baví a rád se postarám o kvalitní malování bytu, domu nebo kanceláří. Malování odvádím zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Super komunikace, kvalitní práce a dobrá cena. Malíř byl velmi příjemný, z nové výmalby jsme nadšení. Zadání poptávky bylo snadné a přehledné, odezva okamžitá. Pan malíř Filip přišel včas, pracoval velmi zodpovědně a použil kvalitní malířské barvy."

Magdaléna, Praha 7

„Díky Adamovi bylo malování bytu zcela pohodovou záležitostí. Cenu jsem znal předem, malíř sympaťák, dorazil včas, místnosti si sám připravil a nakonec po sobě i všechno suprově uklidil. Kvalitní malování za naprosto rozumnou cenu. Doporučuju!"

Michal, Praha 1

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 10: Vršovice, Vinohrady, Strašnice, Malešice, Záběhlice; Praha 14: Kyje, Hostavice, Černý Most, Hloubětín; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely

V případě potřeby zajedu i jinde