Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

David T.

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Spolupráce s Adamem na malování pokojů, bytů, domů a kanceláří je ideálním doplňkem k mé druhé práci. Výmalbu zdí provádím v Praze a okolí, i přes víkendy nebo během svátků. Jsem rád, že jsem časově flexibilní a mám dost času na rodinu."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Máme radost, že se nám díky Adamovi podařilo najít malíře, který se ujal malování našeho bytu v Praze. Celý proces proběhl velice rychle a jednoduše. Během chvilky jsem vyplnil přehledný formulář a druhý den už stál malíř u dveří. Kromě perfektní výmalby musím pochválit i kvalitu úklidu po malování a celkový přístup malíře ke své práci."

Matyáš, Praha 7

„Naše děti bohužel s oblibou malují po stěnách, proto jsme už několikrát museli nechat přemalovat jejich pokoje i chodby. Naštěstí nám Adam přiřadil pana Davida a vše proběhlo bez problémů. Potřebovali jsme oškrábat starou barvu a malíř si se vším poradil. Nakonec po něm nezůstal ani nepořádek, což jsem ocenila hlavně já."

Romana, Praha 6

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 6: Dejvice, Střešovice, Veleslavín, Ruzyně, Břevnov, Bubeneč; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 13: Stodůlky; Praha 17: Řepy

V případě potřeby zajedu i jinde