Malíři pokojů

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří

Alexander

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Malířské práce v Praze a okolí provádím už několik let. Věnuji se výmalbě bytů, domů, kanceláří i komerčních prostor. Při malování používám pouze kvalitní materiály, se kterými mám již dlouhodobou pozitivní zkušenost. Kromě výmalby bílou barvou rád maluji stěny také barevně. Zvládám i složitější techniky malování a potrpím si především na kvalitě. Má práce mě baví a k malování tak přistupuji vždy zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Skvělá práce pana Alexandra při výmalbě našeho domu. Předčil naprosto všechna očekávání, která jsem od malování měla. Tým pana Alexandra předal precizně vymalované zdi a dokonale čistý interiér. Ještě jednou mockrát děkujeme a pokud budeme v budoucnu zase potřebovat malíře, nebudeme váhat ani minutu."

Jana, Praha 9

„Víme, že vymalovat zdi kvalitně není vždy úplně snadné. Pan Alexandr ovšem maluje na jedničku a my nemůžeme být více spokojeni s novými sněhobílými zdmi a s krásně růžovým pokojem pro naši malou dceru. Malíř pracuje pouze s kvalitními materiály a má oko pro detail. Rádi využijeme této spolupráce i příště."

Lýdie, Praha 19

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí, Hodkovičky; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 14: Kyje, Černý Most, Hloubětín; Praha 15: Horní Měcholupy, Hostivař; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely

V případě potřeby zajedu i jinde