Malíři pokojů Praha

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří Praha

Štěpán

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Již dlouhodobě spolupracuji s Adamem na malování bytových domů a kanceláří. Pěkně vymalovaná zeď je základ vkusného bydlení. Celý život maluji interiéry bytů a Adam mi garantuje jistotu, kterou jsem hledal. Jsem pracovitý a samostatný. Výmalba bytu mě baví."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha 

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Štěpán je sympaťák, který ví, co dělá. Jsme moc rádi, že nám Adam poslal člověka, co si poradil nejen s malováním, ale i s opravami omítky, které byly v našem případě nutné. Malíř důkladně zakryl všechen nábytek i podlahy a nezůstal po něm vůbec žádný nepořádek od barvy. Kromě kvalitní výmalby oceňuji především také rychlost sjednání malování a příznivou cenu."

Filip, Praha 1

„Víme, že malování celého bytu je náročné a o to víc oceňujeme hladký průběh celého procesu. Objednání malíře zabralo sotva pár minut. Malíři přijeli včas, byt si sami připravili, sestěhovali, pečlivě vše zakryli a působili celkově velmi profesionálně. Byt je nádherný. Nemůžeme být více spokojeni. Rádi využijeme této spolupráce i příště."

Marie, Praha 4

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí

V případě potřeby zajedu i jinde