Malíři pokojů Praha

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří Praha

Roman

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Již dlouhodobě spolupracuji s Adamem na malování bytových domů a kanceláří. Pěkně vymalovaná zeď je základ vkusného bydlení. Celý život maluji interiéry bytů a Adam mi garantuje jistotu, kterou jsem hledal. Jsem pracovitý a samostatný. Výmalba bytu mě baví."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha 

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Roman malování pokojů rozumí a je to z jeho práce znát. Jsme moc rádi, že k nám Adam poslal malíře, který si kromě malování hravě poradil i s opravami naší staré omítky. Malíř poctivě zakryl veškerý nábytek i podlahy fóliemi a předal nám byt hezky čistý. Oceňuji také rychlost sjednání malování a velmi dobrou cenu."

Marie, Praha 3

„Víme, že vymalovat celý byt je náročné a o to víc si ceníme hladkého průběh celého procesu. Od snadného objednání malíře, přes přípravu bytu na malování a malování samotné, až po konečný úklid. Byli jsme opravdu velmi mile překvapeni rychlostí, cenou i kvalitou malování. Byt je překrásný. Rádi využijeme této spolupráce i příště."

Tereza, Praha 5

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí

V případě potřeby zajedu i jinde