Malíři pokojů Praha

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří Praha

Ondřej

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Zabývám se výmalbou bytových i komerčních prostor. Používám kvalitní materiály, se kterými se dobře pracuje a mají moc hezký vzhled v interiéru. Práce mě baví a rád se postarám o kvalitní malování bytu, domu nebo kanceláří. Malování odvádím zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha 

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Rozhodli jsme se nechat náš nový byt ještě před nastěhováním nově vymalovat. Zvolili jsme služby Adama a nemůžeme si naše rozhodnutí vynachválit. Profesionální přístup, výborná kvalita malování a skvělá cena. Malíř byl dochvilný a pracoval velmi zodopovědně. Děkujeme."

Kamila, Praha 2

„Jednou větou - kvalitní a rychlé malování bez starostí. Malíř pracoval svižně a odvedl práci nad má původní očekávání. Na Adama jsem se obrátila v pondělí a už ve středu ten samý týden se malovalo. Z výsledku jsem byla tak nadšená, že jsem ve finále Adamovi svěřila i malování mého druhého bytu a garáže. Díky moc!"

Milena, Praha 9

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí, Hodkovičky; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 14: Kyje, Černý Most, Hloubětín; Praha 15: Horní Měcholupy, Hostivař; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely

V případě potřeby zajedu i jinde