Malíři pokojů Praha

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří Praha

Martin

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Malířské práce v Praze a okolí provádím už několik let. Věnuji se výmalbě bytů, domů, kanceláří i komerčních prostor. Při malování používám pouze kvalitní materiály, se kterými mám již dlouhodobou pozitivní zkušenost. Kromě výmalby bílou barvou rád maluji stěny také barevně. Zvládám i složitější techniky malování a potrpím si především na kvalitě. Má práce mě baví a k malování tak přistupuji vždy zodpovědně a pečlivě."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha 

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Pan Martin kompletně vymaloval celý náš byt a z výsledku jsem nadšená. Předčil naprosto všechna očekávání, která jsem od malování měla. Maloval velmi precizně s důrazem na detail a předal nám krásně čistý interiér. Moc děkuji Adamovi za zprostředkování skvělé služby. Až budeme zase potřebovat malíře, určitě se ozveme."

Jiřina, Praha 2

„Vymalovat naše už dlouho nemalované zdi pokryté silnou vrstvou starých nátěrů nebyl rozhodně jednoduchý úkol. Obavy ale byly zbytečné, pan malíř si se vším poradil na jedničku. Nezastavily ho ani větší opravy omítky a používal pouze kvalitní materiály i barvy. 100% spokojenost."

Romana, Praha 10

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí.

V případě potřeby zajedu i jinde