Malíři pokojů Praha

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří Praha

Honza

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Malířské práce v Praze provádím už několik let. Malovat na bílo nebo jasnými barvami mě baví. V době, kdy jsou moje děti ve škole, se můžu odreagovat při malování pokojů nebo bytů a domů, a poté se jim plně věnovat. Maluji především v Praze."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha 

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Rozhodli jsme se pro rekonstrukci celého bytového domu a potřebovali jsme tak vymalovat veškeré chodby, sklepy a společné vnitřní prostory. Zvolili jsme služby Adama a nemůžeme si naše rozhodnutí vynachválit. Profesionální přístup, výborná kvalita malování a skvělá cena."

Karla, Praha 2

„Jednou větou - rychlé a kvalitní malování bez starostí. Na Adama jsem se původně obrátila kvůli výmalbě kanceláří. Z výsledku jsem ale byla tak nadšená, že jsem ve finále Adamovi svěřila i malování vlastního bytu a garáže. Díky moc!"

Milena, Praha 9

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 3: Vinohrady, Žižkov; Praha 4: Braník, Krč, Nusle, Michle, Lhotka, Podolí, Hodkovičky; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 8: Libeň, Karlín, Kobylisy, Bohnice, Čimice, Troja; Praha 9: Vysočany, Libeň, Prosek, Střížkov, Hrdlořezy; Praha 14: Kyje, Černý Most, Hloubětín; Praha 15: Horní Měcholupy, Hostivař; Praha 18: Letňany; Praha 19: Kbely

V případě potřeby zajedu i jinde