Malíři pokojů Praha

Malování pokojů, bytů, domů a kanceláří Praha

Erik

Vysoká malířská odbornost

Certifikace kvality Adam pro malířské práce

Profesionální přístup

"Již dlouhodobě spolupracuji s Adamem na malování bytových domů a kanceláří. Pěkně vymalovaná zeď je základ vkusného bydlení. Celý život maluji interiéry bytů a Adam mi garantuje jistotu, kterou jsem hledal. Jsem pracovitý a samostatný. Výmalba bytu mě baví."

Zkušenosti s malováním interiérů

Příprava povrchu zdí a interiéru pro malování pokojů

Vymalování zdí, bytů, domů, kanceláří a komerčních prostorů Praha

Malířské zakázky pro domácnosti, kanceláře i průmysl Praha a okolí

Bílé a barevné malování bytových i nebytových prostor Praha 

Kompletní úklid včetně mytí oken nebo úklidu materiálu po malování

Reference od mých zákazníků

„Jsme moc rádi, že k nám lidé z Adama poslali zrovna pana Erika. Výmalba našeho bytu v Praze proběhla na jedničku. Celý průběh malování byl naprosto bezproblémový. Líbí se mi hlavně přehledný formulář a rychlé sehnání malíře. To jsem opravdu nečekal."

Dominik, Praha 7

„Díky malování domů od Adama je náš dům konečně perfektně vymalovaný. Malíř přijel včas, byl to velmi příjemný člověk. Kvalitní výmalba a profesionální jednání pro něj byly naprostou samozřejmostí. Malíř je pečlivý a dal si na výmalbě našeho bytu opravdu záležet. Díky moc!"

Tomáš, Praha 1

Malířské práce provádím v těchto lokalitách:

Praha 1: Staré Město, Josefov, Hradčany, Malá Strana; Praha 2: Nové Město, Vinohrady, Vyšehrad; Praha 5: Smíchov, Hlubočepy, Radlice, Košíře, Motol, Jinonice; Praha 6: Dejvice, Střešovice, Veleslavín, Ruzyně, Břevnov, Bubeneč; Praha 7: Holešovice, Bubeneč; Praha 13: Stodůlky; Praha 17: Řepy

V případě potřeby zajedu i jinde